درباره ما


صنایع پلاستیک ثمین در سال 1384، پس از 30 سال تجربه در زمینه ساخت قالب و قطعات پلاستیک، توسط مؤسس این شرکت، تحت شماره 6180 در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی به ثبت رسید.
این شرکت فعالیت خود را در زمینه تولید انواع ظروف پلاستیکی فود گرید آغاز نموده و در طول چند سال اخیر به سرعت دامنه فعالیت خود را گسترش داده و در حال حاضر یکی از معدود تولیدکنندگان ظروف بسته بندی در کشور است که دارای مجوز بهره برداری از وزارت بهداشت می باشد.
در این شرکت انواع درپوش و بطری های مواد غذایی، دارویی و بهداشتی با مواد اولیه PE ،PP و PET و … تولید می گردد. شایان ذکر است این شرکت مجهز به آزمایشگاههای پیشرفته تست مقاومت قطعه و کشت میکروبی می باشد.
صنایع پلاستیک ثمین، پس از یک دهه تلاش همچنان می کوشد تا با کمک تجربیات اندوخته شده مدیران این واحد در این 12 سال کالاهایی قابل اطمینان و با کیفیت تولید نماید. خط مشی ثمین پلاستیک همواره بر رشد کمی و کیفی و همچنین ارایه محصولاتی نو استوار بوده است. تولید و ارایه سبد کاملی از محصولات مورد نیاز بخش های تولیدی، پاسخگویی به نیازهای متنوع مصرف کنندگان از لحاظ اقتصادی و کیفی همراه با نوآوری و تلاش برای ارایه بهترین ها همواره چشم انداز ترسیم شده از سوی مدیریت این شرکت بوده است.
این شرکت در زمینی به مساحت 7000 متر مربع تاسیس گردیده و دارای 3000 متر مربع سوله می باشد. محل قانونی شرکت در زنجان، شهرک صنعتی علی آباد، خیابان مرداد، جنب مخابرات واقع است.


تولید کننده انواع بطری پلی اتیلنی برای صنایع غذایی، بسته بندی و غیره با بالاترین کیفیت و بروز ترین روش های تولید در دنیا
انواع پریفرم های پلی اتیلنی کاربردی در صنایع مختلف تهیه شده از مرغوبترین مواد اولیه موجود در بازار

انواع درپوش های پلاستیکی با موارد مصرف گسترده در انواع مظروف پلاستیکی و غیر پلاستیکی در طرح ها و فرم های مختلف متناسب با سلیقه های مختلف